Pomóż wybogacić Wikitravel! Dowiedz się jak

Dyskusja użytkownika:Niemazaco: Różnice pomiędzy wersjami

Z Wikitravel, http://wikitravel.org/
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Utworzył nową stronę „''Witaj w Wikitravel! Będzie nam raźniej, jeżeli zostaniesz tu na stałe.''' * Śmiało edytuj i pamiętaj aby nie...”)
 
m
 
Linia 6: Linia 6:
  
 
Pozdrawiam [[Użytkownik:IBAlex|IBAlex]] 19:23, 18 gru 2012 (EST)
 
Pozdrawiam [[Użytkownik:IBAlex|IBAlex]] 19:23, 18 gru 2012 (EST)
 +
 +
: Obejrzalam prezentacje, ktora zamiesciliscie w [[Wikitravel:Pub podróżnika| Pubie podróżnika]] Po! Gratuluje pomyslu! Cala wyprawa wydaje sie niezwykla! Czy planujecie napisac cos na Wikitravel o miejsc, w ktorych byliscie? na pewno wasz wklad wzbogacilby nasz przewodnik! pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkieo dobrego! [[Użytkownik:IBAlex|IBAlex]] 18:28, 31 sty 2013 (EST)

Aktualna wersja na dzień 23:32, 31 sty 2013

Witaj w Wikitravel! Będzie nam raźniej, jeżeli zostaniesz tu na stałe.'

  • Śmiało edytuj i pamiętaj aby nie wklejać tu cudzych tekstów objętych prawem autorskim. Wikitravel ma inną licencję niż Wikipedia więc nie można przeklejać z niej tekstów.
  • Pierwsze wskazówki znajdziesz na stronie Wikitravel:Pomoc. Możesz tez zadać pytanie w Pubie podróżnika.
  • Jeżeli masz jakieś pytania, zadaj je na stronie mojej dyskusji i podpisz sie czterema tyldami, o właśnie tak: ~~~~, a ja, w miarę możliwości, postaram się na nie odpowiedzieć.

Pozdrawiam IBAlex 19:23, 18 gru 2012 (EST)

Obejrzalam prezentacje, ktora zamiesciliscie w Pubie podróżnika Po! Gratuluje pomyslu! Cala wyprawa wydaje sie niezwykla! Czy planujecie napisac cos na Wikitravel o miejsc, w ktorych byliscie? na pewno wasz wklad wzbogacilby nasz przewodnik! pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkieo dobrego! IBAlex 18:28, 31 sty 2013 (EST)