הבדלים בין גרסאות בדף "ויקיטיול:ויקיטיול צעד אחר צעד/6"

מתוך ויקיטיול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
שורה 5: שורה 5:
  
 
==איך ועל מה לכתוב==
 
==איך ועל מה לכתוב==
בוויקיטיול יש עקרונות וקווים מנחים רבים לכתיבת ערכים. עקרון חשוב הוא שמירה על נקודת מבט נייטרלית - אין לכתוב ערכים תוך הצגה מגמתית ויש להקפיד לאזכר את מגוון הדיעות השונות. דבר חשוב נוסף הוא '''לא לפרסם'''. ויקיטיול איננו אתר פרסומי, אנא אל תקשרו מכאן לאתרים פרסומיים (אלא אם כן אתם חושבים שזה ממש חשוב - ואז כדאי לשאול קודם ב[[wikitravel:דלפק ייעוץ]]). דבר נוסף ויקיטיול איננה ויקיפדיה, אף מטייל לא מתעניין בתמ"ג של העיר בה הוא רוצה לבקר, לכן יש להתמקד בעיקר בכתיבה על מקומות בילוי, תחבורה, אקלים וכדומה.
+
בוויקיטיול יש עקרונות וקווים מנחים רבים לכתיבת ערכים. עקרון חשוב הוא שמירה על נקודת מבט נייטרלית - אין לכתוב ערכים תוך הצגה מגמתית ויש להקפיד לאזכר את מגוון הדיעות השונות. דבר חשוב נוסף הוא '''לא לפרסם'''. ויקיטיול איננו אתר פרסומי, אנא אל תקשרו מכאן לאתרים פרסומיים (אלא אם כן אתם חושבים שזה ממש חשוב - ואז כדאי לשאול קודם ב[[ויקיטיול:דלפק ייעוץ]]). דבר נוסף ויקיטיול איננה [www.he.wikipedia.org ויקיפדיה], אף מטייל לא מתעניין בתמ"ג של העיר בה הוא רוצה לבקר, ואפילו לא מי ראש העיר. לכן יש להתמקד בעיקר בכתיבה על מקומות בילוי, תחבורה, אקלים וכדומה.
  
 
==זכויות יוצרים==
 
==זכויות יוצרים==
בוויקיטיול חל איסור מוחלט על העתקה מאתרי אינטרנט אחרים או ממקורות אחרים ללא אישור מבעלי הזכויות! אם אינכם בטוחים, אתם מוזמנים לשאול אנשים אחרים ב[[wikitravel:דלפק ייעוץ|דלפק הייעוץ]].
+
בוויקיטיול חל איסור מוחלט על העתקה מאתרי אינטרנט אחרים או ממקורות אחרים ללא אישור מבעלי הזכויות! אם אינכם בטוחים, אתם מוזמנים לשאול אנשים אחרים ב[[ויקיטיול:דלפק ייעוץ|דלפק הייעוץ]].
  
:'''[[wikitravel:ויקיטיול צעד אחר צעד/7|לפרק האחרון]]'''
+
:'''[[ויקיטיול:ויקיטיול צעד אחר צעד/7|לפרק האחרון]]'''

גרסה מ־06:09, 13 ביוני 2007

צעד אחר צעד

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

התנהגות בין חברי הקהילה

ויקיטיול כקהילה כוללת עוד משתמשים שונים, בעלי דעות ואמונות שונות. חשוב מאוד לשמור על האווירה החיובית בקהילה ולזכור שהכתיבה בוויקיטיול נעשית מתוך התנדבות. לכן יש להתייחס בכבוד למשתמשים אחרים, אין ללעוג למשתמשים אחרים ואין לתקוף התקפות אישיות.

איך ועל מה לכתוב

בוויקיטיול יש עקרונות וקווים מנחים רבים לכתיבת ערכים. עקרון חשוב הוא שמירה על נקודת מבט נייטרלית - אין לכתוב ערכים תוך הצגה מגמתית ויש להקפיד לאזכר את מגוון הדיעות השונות. דבר חשוב נוסף הוא לא לפרסם. ויקיטיול איננו אתר פרסומי, אנא אל תקשרו מכאן לאתרים פרסומיים (אלא אם כן אתם חושבים שזה ממש חשוב - ואז כדאי לשאול קודם בויקיטיול:דלפק ייעוץ). דבר נוסף ויקיטיול איננה [www.he.wikipedia.org ויקיפדיה], אף מטייל לא מתעניין בתמ"ג של העיר בה הוא רוצה לבקר, ואפילו לא מי ראש העיר. לכן יש להתמקד בעיקר בכתיבה על מקומות בילוי, תחבורה, אקלים וכדומה.

זכויות יוצרים

בוויקיטיול חל איסור מוחלט על העתקה מאתרי אינטרנט אחרים או ממקורות אחרים ללא אישור מבעלי הזכויות! אם אינכם בטוחים, אתם מוזמנים לשאול אנשים אחרים בדלפק הייעוץ.

לפרק האחרון