The center for all Wikitravel images!

User talk:Yahudidevriyesi

From Wikitravel Shared
Jump to: navigation, search

ben wikitravel türkiye için yardım etmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardım edersen ve bana nasıl yapacağımı anlatırsan çok sevinirim.

Merhaba geç cevap için çok özür dilerim. Evet Türkçe sürümle ilgileniyorum. http://wikitravel.org/en/Wikitravel:LanguageTr.php sayfasında birkaç değişiklik yaptım ancak bu işi koordineli olarak yapabilirsek daha iyi olur. Çünkü bazı konulardan emin değilim. Teşekkürler.--Kuara 00:05, 13 May 2009 (EDT)
  • Dil problemi yüzünden emin değildim. Hiç Fransızca bilmiyorum, bu yüzden İngilizce sayfadan çeviriye devam ettim. Ancak hata yapmış olabilirim. Boş vaktinde genel bir kontrol yapıp Fransızcası ile uyuşmayan yerleri çıkarırsan sevinirim. Şu ana kadar çevirinin yarısı bitmiş durumda. Bence çevirin gayet güzel. Yalnız makale yerine madde ve kalıp yerine şablon desek sence nasıl olur. Diğer Wiki projelerinde de bu şekilde kullanmışlar (tabii bunu tüm çeviri bittikten sonra da tartışabiliriz). Tartışma ve yorumlar için mesaj sayfalarımızı ya da projenin tartışma sayfasını kullanabiliriz benim için farketmez. Sana Çin'de kolay gelsin, proje başladığında bu tür resimlere çok ihtiyacımız olacak.--Kuara 02:03, 18 May 2009 (EDT)

Kodlama Çevirisi[edit]

Kodlama çevirisi bakımından Vikipedi'nin kaynak kodundan yararlanabiliriz bence.Bazı kısımlar farklı olsada çoğunlukla aynı.Bu konuda eğer yardım edebilirseniz gerçekten daha rahat ve hızlı bitirebiliriz.Ayrıca ben Vikipedi'de kaynak kodu araştırması yaptım fakat bir sonuca ulaşamadım.Eğer siz ulaşabilirseniz benimle de paylaşın lütfen.

Hasan travel 07:50, 20 July 2009 (EDT)