YOU CAN EDIT THIS PAGE! Just click any blue "Edit" link and start writing!

User talk:MD

From Wikitravel
Jump to: navigation, search

Hello MD!

Welcome to Wikitravel. Please take a sec to look at our copyleft and policies and guidelines, but feel free to plunge forward and edit some pages. Scanning the Manual of style, especially the article templates, can give you a good idea of how we like articles formatted. If you need help, check out Wikitravel:Help, and if you need some info not on there, post a message in the travellers' pub.

Thank you for contributing to Poland. -- Huttite 00:23, 20 Mar 2005 (EST)

Please see my comment to Poland/Visa[edit]

Hi MD,

Please see my comment at Talk:Poland#EU and EEA citizens stay duration --JanSlupski 08:59, 23 Mar 2005 (EST)

Wikipodróże[edit]

Please comment on Wikitravel talk:Polish Wikitravel Expedition --JanSlupski 10:10, 24 February 2006 (EST)

Cześć,
Miło mi poinformować, że Evan, który właśnie wrócił z podróży, odblokował możliwość zapisu do polskiego Wikitravel. Także możemy zacząć robić coś konstruktywnego...
Na początek wkleiłem tłumaczenie Strony Głównej i kilka bardzo uproszczonych/skróconych dokumentów dotyczących pomocy, itp.
http://wikitravel.org/pl/
Oprócz tego stworzyłem stronę służąca do koordynowania tłumaczenia. Nie myślę, żebyśmy musieli się specjalnie dzielić tłumaczeniem. Dzięki Wiki każdy może tłumaczyć co zechce i zmieniać priorytety dokumentów do tłumaczenia wedle własnego uznania.
http://wikitravel.org/pl/Wikitravel:T%C5%82umaczenie
Na razie dopóki nie mamy jeszcze, choćby w szczątkowym stanie, przetłumaczonych podstawowych dokumentów nie zastanawiałem się nad ogłoszeniem o stworzeniu wersji polskiej, ale na pewno niedługo trzeba będzie to zrobić.
Pomimo to, od razu pierwszego dnia ktoś odnalazł Wikitravel pl i już pojawiło się kilkanaście artykułów :-)
Ach, jeszcze jedno - do naszej dyspozycji mamy listę dyskusyjną wikitravel-pl. Może nam to ułatwić komunikację. Zapisać się można na stronie: http://wikitravel.org/mailman/listinfo/wikitravel-pl
Pozdrawiam,
--JanSlupski 08:56, 2 April 2006 (EDT)