Doe mee en deel je reiskennis!
Tokio/Bunkyo: verschil tussen versies
Uit Wikitravel
Huidige versie van 17 feb 2011 om 20:59Bunkyō [1] (Japans: 文京区, Bunkyō-ku) is één van de 23 speciale wijken van Tokio. De wijk bestaat in zijn huidige vorm sinds 15 maart 1947.
[bewerken] BegrijpenBunkyo is vooral een educatief centrum en woonwijk. Vanaf de Meijiperiode hebben enkele bekende geleerden en politici in de wijk gewoond, alsook de schrijver Natsume Sōseki. [bewerken] Oriëntatie[bewerken] ArriverenEr lopen zes metrolijnen door Bunkyo met in totaal 20 stations:
[bewerken] Zien[bewerken] DoenTokyo Dome City [2] is een attractiepark waarin zich een groot overdekt sportstadion (Dome) bevindt. Het stadion is de thuisbasis van de Yomiuri Giants baseball team. Verder vinden hier ook concerten en andere sportevenementen plaats. [bewerken] Kopen[bewerken] Eten[bewerken] Uitgaan[bewerken] Slapen[bewerken] Communicatie
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||